Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 11 έως 20 από 63

Nήμα: garmin echomap plus 72sv

1. Ανάρτηση 11
    Junior Member
    Σκάφος
    selva f 5,5
    Μηχανή
    SUZUKI 70 HP 2008
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Ναι το πήρα δυστυχώς τα ίδια ,Ο Σκορδίλης ειναι συνάδελφος και φίλος και θα γίνει δουλειά
    Πάντως κάτι περίεργο συμβαίνει , ένας φίλος με άλλο gps αλλα με χάρτη
    C map είχα ενα παρόμοιο προβλημα αλλα αυτό το gps είχε τι δυνατότητά να διορθώσει το σφάλμα
    Εχω βγάλει φωτογραφίες και θα τις ανεβάσω αργότερα.
    Για το παίξιμο στο position εδώ στην περιοχή έχουν και άλλα gps προβλημα

2. Ανάρτηση 12
    Junior Member
    Σκάφος
    Olympic Cruiser 7.20
    Μηχανή
    Verado 250hp 2013 mod Yamaha 9.9hp 2t
    Στο τρίγωνο των βερμουδων μένεις...??

3. Ανάρτηση 13
    Junior Member
    Σκάφος
    selva f 5,5
    Μηχανή
    SUZUKI 70 HP 2008
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Όχι άλλα το gps module που έχει μέσα είναι πολύ φόλα , οταν το το σήμα πέφτει πρέπει να βγενει εκτός (το σήμα σας χάθηκε ) όπως στα gps αυτοκινήτων και οχι να σε ρίχνει στα βράχια .
    Προσπαθώ να συνδέσω ένα εξωτερικό κινέζικο GPS mouse που έχω αλλά και εκεί μου κάνει την ζωή δύσκολη
    Περιμένω την Δευτέρα να μιλήσω με το Σκορδίλη

4. Ανάρτηση 14
    Junior Member
    Σκάφος
    selva f 5,5
    Μηχανή
    SUZUKI 70 HP 2008
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Εχω στείλει email στην Θεσσαλονίκη και στο στο Σκορδίλη με της φωτογραφίας πού αποδεικνύουν ότι το GPS δεν δουλεύει σωστά
    και το ότι έχει χρησιμοποιηθεί στις 16 Μαρτίου 2018 που αποδεικνύει οτι το gps δεν είναι καινούργιο αλλά μεταχειρισμένο και τώρα δεν βγαίνει κανείς στο τηλέφωνο .
    Όταν το παραγγείλα σε ενα λεπτό έγινε η παραγγελία και την άλλη μέρα το παρέλαβα και φυσικά το πλήρωσα . Τώρα με ταλαιπωρούν
    6 μέρες

5. Ανάρτηση 15
    Moderator Το avatar του χρήστη ArisR
    Σκάφος
    selva 640cabin
    Μηχανή
    YAMAHA F150
    Περιοχή
    αττικη
    Στις 16 Μαρτίου πως προκύπτει οτι χρησιμοποιήθηκε; Μήπως ήταν κάποιο τσεκ της εταιρείας;

6. Ανάρτηση 16
    Σκάφος
    selva 640cabin
    Μηχανή
    YAMAHA F150
    Περιοχή
    αττικη
    Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση σχετικά με τη διόρθωση της θέσης..
    Gps glitch η κάτι παρόμοιο;

7. Ανάρτηση 17
    Junior Member
    Σκάφος
    selva f 5,5
    Μηχανή
    SUZUKI 70 HP 2008
    Περιοχή
    Χαλκίδα
    Το GPS αυτό για καλή μου τύχη και κακή για αυτούς έχει ενα αρχειο σφαλμάτων και στην προκειμένη περίπτωση γράφει οτι 16 Μαρτίου έγινε λάθος αναβάθμιση 3-4 φορές λάθος διακοπή τροφοδοσίας 8-9 φορές με ακρίβεια ημέρας και ώρα αυτα δεν γίνονται απο αντιπροσωπεία αλλά απο κάποιον άσχετο .εαν όλα αυτά ήταν τις μέρες που το είχα στα χέρια μου θα μου λέγανε σορυ αλλα το γαμησ....δεν αναγνωρίζομαι την εγγύηση και βάλτο στο κολ..
    Ο Σκ@@@@@ίλης που έστειλε email και που λέει σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ ούτε σαν φίλος να σε βοηθήσω .
    Εχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων διότι εδώ έχουμε απάτη .
    Το GPS to έστειλα για έλεγχο και η απάντηση ... όλα οκ. Αυτά όλα τα πρόβλημα τα δεν τα είδαν

8. Ανάρτηση 18
    Σκάφος
    selva 640cabin
    Μηχανή
    YAMAHA F150
    Περιοχή
    αττικη
    Στείλε mail στην Garmin με την απόδειξη ,to serial number και τις φωτογραφίες με τα σφάλματα ..

Το καλύτερο είναι να πάει κάποιος το gps στο κατάστημα και να τους δείξει τι συμβαίνει ..
    και να απαιτήσει αντικατάσταση ή επιστροφή χρημάτων ..

Ο φίλος γιατί δεν μπορεί να βοηθήσει ;
    Αυτός δεν είναι ο επίσημος αντιπρόσωπος;

9. The Following User Says Thank You to ArisR For This Useful Post:

10. Ανάρτηση 19
    Junior Member
    Σκάφος
    Olympic Cruiser 7.20
    Μηχανή
    Verado 250hp 2013 mod Yamaha 9.9hp 2t
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kalogran Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το GPS αυτό για καλή μου τύχη και κακή για αυτούς έχει ενα αρχειο σφαλμάτων και στην προκειμένη περίπτωση γράφει οτι 16 Μαρτίου έγινε λάθος αναβάθμιση 3-4 φορές λάθος διακοπή τροφοδοσίας 8-9 φορές με ακρίβεια ημέρας και ώρα αυτα δεν γίνονται απο αντιπροσωπεία αλλά απο κάποιον άσχετο .εαν όλα αυτά ήταν τις μέρες που το είχα στα χέρια μου θα μου λέγανε σορυ αλλα το γαμησ....δεν αναγνωρίζομαι την εγγύηση και βάλτο στο κολ..
    Ο Σκορδίλης που έστειλε email και που λέει σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ ούτε σαν φίλος να σε βοηθήσω .
    Εχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων διότι εδώ έχουμε απάτη .
    Το GPS to έστειλα για έλεγχο και η απάντηση ... όλα οκ. Αυτά όλα τα πρόβλημα τα δεν τα είδαν
    Το GPS οπως το βλέπεις έχει κάποια σημάδια χρήσης πάνω έστω και ελάχιστα. Εγώ αυτό που πήρα ήταν με τα σελοφαν και ολα του. Τώρα αν το παραλάβαν κανα 6μηνο πριν και στο μεσοδιαστημα κατσαν και καναν αναβαθμιση πριν το πουλησουν γιατι μπορει να ειχε κανα bug και η εταιρια να εκανε release νεα εκδοση λογισμικου δεν σε νοιαζει εσενα. Δεν τους δικαιολογω αλλα τωρα να κατσουν να πουλησουν μεταχειρισμενο μηχανημα δεν μου φαινεται λογικο...

Απο την αλλη εισαι σιγουρος οτι δεν λειτουργει καλα? το αφησες καποια ωρα να κανει fix οπως σου ειπα? επισης καπου το GPS σου δειχνει και το πιθανο σφαλμα σε μετρα, που οσο περναει η ωρα μειωνεται. καπου στις ρυθμισεις ειναι...

11. Ανάρτηση 20
    Junior Member
    Σκάφος
    Evripus 680
    Μηχανή
    Suzuki df250
    Περιοχή
    Λαμια Καμενα
    Parking
    Καμενα Βουρλα
    Σε 14 μέρες απο την αγορά έχεις δικαίωμα να κανεις υπαναχωρηση αρκεί να έχεις κρατήσει την αρχική συσκευασία. Μιλα με συνήγορο καταναλωτή και πες τους να καλέσουν τον ανυπάκουο έμπορο. Δε νομίζω να έχουν τα κότσια να το τραβήξουν παραπάνω.

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές