Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 11 έως 20 από 56

Nήμα: Ψαχνω προπελα!! Για βοηθηστε παρακαλω!!!!!!

1. Ανάρτηση 11
    Junior Member
    Αλεκο έχω 18αρα, σου απάντησα και στο άλλο νήμα. Θα χρειαστείς αφαλο γιατι ειναι σε οπτιμαξ
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kouale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαστασεις προπελας.
    15 3/8" x 18" ή 15 1/4" x 19"
    Την θελω να "κουμπωσει" σε Evinrude.

Καθε βοηθεια σας θα μου φανει πολυτιμη.
    Ευχαριστω πολυ.

2. Ανάρτηση 12
    Junior Member
    Καλησπέρα σε όλους, χρόνια πολλα με υγεία κι ευτυχία.

Μιας και εδω και πέντε μέρες ο δημιουργος του συγκεκριμενου νηματος δεν μπήκε στον κόπο καν να απαντήσει αναφορικα με την προπελα που ευγενικα του προσέφερα - κάτι που με προσβάλλει, και επειδη δεν με ενδιαφερουν οι λογοι αυτης της στασης του προς το προσωπο μου, παρακαλω την διαχείριση να αφαιρέσει τα σχετικά πόστ που έχω δημοσιεύσει.

Φιλικά πάντα

Τάκης

3. Ανάρτηση 13
    Senior Member Το avatar του χρήστη Kouale
    Σκάφος
    FOST DREAM 28
    Περιοχή
    Λαγονησι
    Website: www.alexanderibcruises.gr
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Tman Εμφάνιση μηνυμάτων

Μιας και εδω και πέντε μέρες ο δημιουργος του συγκεκριμενου νηματος δεν μπήκε στον κόπο καν να απαντήσει αναφορικα με την προπελα που ευγενικα του προσέφερα - κάτι που με προσβάλλει, και επειδη δεν με ενδιαφερουν οι λογοι αυτης της στασης του προς το προσωπο μου, παρακαλω την διαχείριση να αφαιρέσει τα σχετικά πόστ που έχω δημοσιεύσει.

Φιλικά πάντα

Τάκης
    Μισο λεπτο ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τωρα ειδα αυτη την αναρτηση!!!!
    Μισο λεπτο αγαπητε φιλε Tακη.
    Ξεκιναω το ποστ μου ζητωντας σου συγνωμη.
    Δεν ειχα καμμια προθεση να απαξιωσω την προσφορα σου και φυσικα ουτε να σε προσβαλλω!!!
    Πολυ απλα δεν ειχα δει την αναρτηση σου αυτη.
    Δεν υπαρχει λοιπον κανενας απολυτως λογος να ζητας διαγραφη των κειμενων σου.
    Και παλι ζητω συγνωμη για την μη εγκαιρη ενημερωση μου για τα γραφομενα σου και ελπιζω πως θα αντιληφθεις την ειλικρινεια της δηλωσης μου!!
    Φυσικα και επιθυμω να δεχτω την προπελα σου για δοκιμη!!
    Αλεξανδρος Κουταβας
    www.alexanderibcruises.gr
    www.parkinglagonisi.gr

4. Ανάρτηση 14
    Senior Member Το avatar του χρήστη ΖΟΡΜΠΑΣ
    Σκάφος
    VICTOR 5.85
    Μηχανή
    SUZUKI DF 140
    Περιοχή
    Κινετα-Αττικης

Φιλικά πάντα

Τάκης
    Χρονια σου πολλα
    Δεν τον υπερασπιζομαι.........αλλα το να μην το
    ειδε "η" να μην το διαβασε δεν παιζει ????
    ειναι και χρονιαρες μερες.
    Φιλιππος Αναγνωστιδης

5. The Following User Says Thank You to ΖΟΡΜΠΑΣ For This Useful Post:

6. Ανάρτηση 15
    Senior Member Το avatar του χρήστη ΖΟΡΜΠΑΣ
    Σκάφος
    VICTOR 5.85
    Μηχανή
    SUZUKI DF 140
    Περιοχή
    Κινετα-Αττικης
    Αλεκο μαζι γραφαμε..........αλλα με προλαβες.
    Φιλιππος Αναγνωστιδης

7. Ανάρτηση 16
    Σκάφος
    FOST DREAM 28
    Περιοχή
    Λαγονησι

Φιλικά πάντα

Τάκης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kouale Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μισο λεπτο ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τωρα ειδα αυτη την αναρτηση!!!!
    Μισο λεπτο αγαπητε φιλε Tακη.
    Ξεκιναω το ποστ μου ζητωντας σου συγνωμη.
    Δεν ειχα καμμια προθεση να απαξιωσω την προσφορα σου και φυσικα ουτε να σε προσβαλλω!!!
    Πολυ απλα δεν ειχα δει την αναρτηση σου αυτη.
    Δεν υπαρχει λοιπον κανενας απολυτως λογος να ζητας διαγραφη των κειμενων σου.
    Και παλι ζητω συγνωμη για την μη εγκαιρη ενημερωση μου για τα γραφομενα σου και ελπιζω πως θα αντιληφθεις την ειλικρινεια της δηλωσης μου!!
    Φυσικα και επιθυμω να δεχτω την προπελα σου για δοκιμη!!
    Αγαπητε Τακη.
    Εγραψες το κειμενο σου σημερα στις 13.21
    Το ειδα και σου απαντησα ζητωντας σου συγνωμη στις 13.34, δηλαδη 13 λεπτα αργοτερα.
    Επειδη λογικα εισαι ακομα εντος φορουμ και διαβασες το κειμενο μου, θα ηθελα παρακαλω την απαντηση σου.
    Αναμενω και ξανατονιζω πως η συγνωμη μου ηταν και παραμενει απολυτως ειλικρινης!!!!!
    Αλεξανδρος Κουταβας
    www.parkinglagonisi.gr

8. Ανάρτηση 17
    Ιδρυτικό μέλος Το avatar του χρήστη gmitr
    Σκάφος
    εν αναμονη
    Περιοχή
    ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΘΗΝΑ
    ..αγαπητε φιλε Tman.....ειναι σε ολους γνωστο οτι ο γερων kouale....δεν βλεπει κοντα και επισης .....ξεχναει......δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου απαντησε αγνοωντας την προσφορα σου..ειπαμε ξεχναει ..δεν βλεπει κοντα, δεν ακουει καλα,καιει πολυ εχει μια ελαφρα ακρατεια...αλλα κατα τα αλλα ειναι κυριος...τετοιες απρεπειες δεν τις συνηθιζει.....ειναι πιο πιθανον να ξεχασε οτι αυτος ειναι ο kouale....και περιμενε αλλον να απαντησει...και τωρα που απαντησε...μη νομιζεις...η κουλα θα του το θυμισε....
    ..ανθρωπε μου τι ξεφτιλα..να σου χαλανε το ονειρο και συ να τους αφηνεις...

9. The Following User Says Thank You to gmitr For This Useful Post:

10. Ανάρτηση 18
    Junior Member
    Αλέξανδρε, αλλά και Φίλιππε,

επειδή μπαίνω κάθε μέρα, από τότε που ανακάλυψα το φόρουμ, και επειδή, Αλέκο, σε βλέπω online τις περισσότερες φορές, από τότε που απάντησα για την προσφορά προπέλας, και επειδή, εσύ συνέχιζες να ποστάρεις σε διάφορα θέματα όλες αυτές τις μέρες, εκτός από το συγκεκριμένο, - αν και η συγκεκριμένη απάντηση (και στα δύο θέματα που ζήτησες προπέλα) ήταν πρώτη στο νήμα, θεώρησα ότι δεν υπήρχε λόγος να μην την έχεις δει και είχα κάθε λόγο να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει.

Όχι ότι καίγομαι να δοκιμάσεις την προπέλα μου, απλά θέλησα να βοηθήσω, μιας και έχουμε παραπλήσιες γάστρες, και εύχομαι πραγματικά να μην το είδες. Η προπέλα ωστόσο είναι στη βάρκα, στην Ανάβυσσο, όποτε την θέλεις, περνάς και την παίρνεις. Πιστεύω ότι θα σου κάτσει κουτί. Μπορείς μάλιστα να την χρησιμοποιήσεις και για αρκετό καιρό αν θες, μιας κι εγώ δεν θα ρίξω - δυστυχώς - την βάρκα μου σύντομα.

Τάκης

11. The Following 3 Users Say Thank You to Tman For This Useful Post:

12. Ανάρτηση 19
    Σκάφος
    FOST DREAM 28
    Περιοχή
    Λαγονησι
    Αλέξανδρε, αλλά και Φίλιππε,

επειδή μπαίνω κάθε μέρα, από τότε που ανακάλυψα το φόρουμ, και επειδή, Αλέκο, σε βλέπω online τις περισσότερες φορές, από τότε που απάντησα για την προσφορά προπέλας, και επειδή, εσύ συνέχιζες να ποστάρεις σε διάφορα θέματα όλες αυτές τις μέρες, εκτός από το συγκεκριμένο, - αν και η συγκεκριμένη απάντηση (και στα δύο θέματα που ζήτησες προπέλα) ήταν πρώτη στο νήμα, θεώρησα ότι δεν υπήρχε λόγος να μην την έχεις δει και είχα κάθε λόγο να πιστεύω ότι κάτι συμβαίνει.

Όχι ότι καίγομαι να δοκιμάσεις την προπέλα μου, απλά θέλησα να βοηθήσω, μιας και έχουμε παραπλήσιες γάστρες, και εύχομαι πραγματικά να μην το είδες. Η προπέλα ωστόσο είναι στη βάρκα, στην Ανάβυσσο, όποτε την θέλεις, περνάς και την παίρνεις. Πιστεύω ότι θα σου κάτσει κουτί. Μπορείς μάλιστα να την χρησιμοποιήσεις και για αρκετό καιρό αν θες, μιας κι εγώ δεν θα ρίξω - δυστυχώς - την βάρκα μου σύντομα.

Τάκης
    Σε διαβεβαιω για μια ακομα φορα πως δεν ειχα δει την ευγενικοτατη προσφορα σου (την οποια και συνεχιζεις) και οτι δεν ειχα και δεν εχω κανεναν απολυτως λογο να την απαξιωσω.
    Θελοντας λοιπον να δωσω τελος σε αυτη την τελειως ατυχη παρεξηγηση θα σου ζητησω για αλλη μια φορα συγνωμη για την αβλεψια μου και φυσικα αφου σε ευχαριστησω θα κανω δεκτη την προσφορα σου για την προπελα σου.
    Δεν μενει παρα να μιλησουμε για τις λεπτομερειες του πως, ποτε και απο που θα μπορουσα να την παραλαβω.
    Ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!
    Αλεξανδρος Κουταβας
    www.parkinglagonisi.gr

13. Ανάρτηση 20
    Σκάφος
    FOST DREAM 28
    Περιοχή
    Λαγονησι
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gmitr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..αγαπητε φιλε Tman.....ειναι σε ολους γνωστο οτι ο γερων kouale....δεν βλεπει κοντα και επισης .....ξεχναει......δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου απαντησε αγνοωντας την προσφορα σου..ειπαμε ξεχναει ..δεν βλεπει κοντα, δεν ακουει καλα,καιει πολυ εχει μια ελαφρα ακρατεια...αλλα κατα τα αλλα ειναι κυριος...τετοιες απρεπειες δεν τις συνηθιζει.....ειναι πιο πιθανον να ξεχασε οτι αυτος ειναι ο kouale....και περιμενε αλλον να απαντησει...και τωρα που απαντησε...μη νομιζεις...η κουλα θα του το θυμισε....
    Αυτα τα διαβαζει η ΟΔ?????
    Οχι ερωτω τα διαβαζει?????
    Ο Κυριος αυτος με εχει ενα βημα πριν απο το Κεντρο Αποκαταστασης Ατομων με ειδικες αναγκες!!!!!!
    Ποσο ακομα θα κανω υπομονη???
    Ποσο ακομα θα του το επιτρεπεται????
    Ποσο ανιση ακομα θα γινει η μεταχειριση σας???
    Αλεξανδρος Κουταβας
    www.parkinglagonisi.gr

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες για αυτό το Νήμα

Δικαιώματα - Επιλογές